parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

KRENULI SMO NA LETOVANJE U GRČKU, A ONDA SAM ODLUČILA DA UBIJEM DOSADU: Po*****a sam mu ga tri puta dok nismo stigli pred punim autobusom!

Prošlo je dosta vremena od kada sam se bacila na pisanje nekog od svojih doživljaja od ranije, ali mi je sada upravo izašao podsetnik na Facebooku da je danas 6 godina od mog prvog letovanja sa društvom bez pratnje roditelja, tako da me je to vratilo u dane kada sam bila mala i „još uvek nelegalna”, uskoro sedamnaestogodišnja devojčica, koja se u svakom momentu trudila da živi život punim plućima bez brige o tome ko će joj šta reći, što mi je dalo idealan motiv da sada napišem ovu (istinitu) priču.

Pretpostavljam da se već može uveliko shvatiti za šta je metafora „živeti punim plućima” iskorišćena i da nisu potrebna dodatna objašnjenja, tako da smatram da mogu početi. Da ne skrećem previše sa glavne teme, letnji raspust je uveliko počeo, ali neki od razrednih starešina su upravo leta koristili za dodatan profit tako što su samoinicijativno vodili učenike na letovanja preko određenih agencija sa kojima su imali dogovor. Moj razredni starešina naravno nije bio izuzetak od toga. U pitanju je bilo letovanje u Grčkoj, u Paraliji, za koju je polazak bio 2. Jula 2011. godine, nešto malo posle 8 uveče. Moje društvo i ja smo sedeli u srednjem delu, nekoliko redova pre srednjih vrata, a ja sam sedela do druga sa kojim sam povremeno do tada već bila u nekoliko kombinacija, i imali smo razne planove za kada stignemo tamo, ali sada nije svakako reč o tome. Ubrzo nakon što smo krenuli počele su razne glupe društvene igre koje standardno traju par sati, obzirom da je alkohol u autobusu bio strogo zabranjen tako da za početak nije bilo boljeg načina za ubijanje vremena u društvu. Nakon naše prve pauze smo on i ja prvi put popričali nasamo. Tada sam mu rekla da tog dana uopšte nisam dobila kurac, niti spermu u bilo kom smislu, da ne planiram da mi se dan tako završi i da je želim što je pre moguće na bilo koji način. Naravno, na pauzi to apsolutno nije bilo nikako izvodljivo zbog silne gužve u veceima na koju god pumpu stali tako da smo morali smisliti nešto kreativnije.
Vratili smo se u bus i nastavili putovanje. Nekoliko sati i pauza kasnije smo bili na našoj prvoj granici koju smo prelazili. Naravno, to vreme je svako iskoristio da se javi svojima da više neće imati dometa i tako dalje, što je bilo idealno zbog smetnji tog tipa. Ubrzo nakon toga smo prošli granicu, i obzirom da je već odavno prošla ponoć, vozač je nakon prolaska granice ugasio glavna svetla i pritajio sva pomoćna kako bi moglo da se spava, što je većina njih i iskoristila upravo u tu svrhu. Tu mi je sinulo, te sam se naslonila na njegovo rame i tiho poćela da mu šapućem svoj plan dok sam mu desnu ruku držala u krilu, obzirom da je on sedeo sa leve strane do prozora. Osetila sam ga kako mu se diže dok sam mu pričala, te sam ga stegla šakom preko šortsa koji je nosio i krenula da se igram sa njim dok nisam završila sa iznošenjem plana, a zatim se bacila na ispunjavanje istog čim su glasovi i šaputanja ljudi oko nas postali toliko tihi da sam bila sigurna da nas ne mogu svi videti. Izvadila sam svoje ćebence bez kog nikud ne idem iz svoje torbe koju sam nosila sa sobom, legla preko njega tako da mi je glava bila na donjem delu njegovog stomaka i ćebetom se pokrila preko ramena. Zatim sam mu desnom rukom polako odvezala lastiš šortsa i lagano ga svukla sa sve gaćama tako da sam mu mogla izvaditi ceo kurac sa sve jajima.
Naravno da je bio već uveliko dignut. Dok sam ga držala desnom šakom za koren polako sam svoja usta, sa već izbačenim jezikom približavala njemu, sve do momenta kada sam osetila njegov glavić na svom toplom i mokrom jeziku, a zatim sam počela da se igram. Počela sam da kolutam jezikom oko vrha glavića dok se polako spuštam ka stubu nastavljajući isti pokret, uzimajući ga sve dublje u svoja sitna, topla usta. Potom sam obavila svoje meke usne, koje su do tada još uvek bile prekrivene baby-rozom, mat bojom, oko njega a svoj jezik prislonila uz stub, i tako ga držala kroz ceo pokret na dole sve dok usnama nisam došla do prstiju svoje šake, kojom sam ga još uvek čvrsto držala za koren. Potom sam počela da se izvlačim polako na gore, povlačeći svoju ruku zajedno sa sobom, kao produžetak mojih mekih, punih usana na kojima se sve više istanjuje sloj karmina, uz propratnu akciju cuclanja dok držim jezik prilepljen za njega kako bih pružila najbolji mogući osećaj. Nakon prvog kruga, krenula sam ponovo u isti proces, sa malo većom brzinom svakog pokreta, navlačeći svoja usta na njegov kurac sve brže, drkajući mu ga rukom uporedo ispred i iza proteza gde sam prolazila ustima i svakog puta ostavljala sloj svoje pljuvačke koji je podmazivao put za moju šaku. Zatim sam ga izvadila i prebacila svoja usta sa njegove donje strane, dok sam ga držeći ga od gore, polizala od korena do vrha glavića kao lilihip, uz čvrst kontakt celom površinom svog pljuvačkom natopljenog jezika tokom celog pokreta. Nakon toga sam ponovo obmotala svoje usne čvrsto oko njega i vratila se na posao, ovog puta bez ruke, nabijajući ga sebi sve dok usnama nisam mogla osetiti njegova jaja, koja sam svojom desnom rukom držala od dole i gurala ka usnama. Osetila sam kako mu se kurac steže u mom grlu dok se maksimalno trudim da se ne zakašljem ili zagrcnem na njemu, tako da se nakon samo nekoliko sekundi držanja njega nabijenog u svom grlu uzdižem i ostavljam debeo sloj svoje sluzave, rastegljive pljuvačke po njemu. Nakon toga, svoje usne i jezik premeštam na njegova jaja, cuclajući ih i igrajuci se sa njima u najvećoj tišini dok sada svojom suvom, levom rukom uzimam njegov kurac i počinjem da ga drkam tako natopljenog od svega pre, tako da mi obe šake zajedno sa usnama i bradom ostaju prekrivene mojom pljuvačkom.

Nakon nekoliko minuta igranja sa njegovim jajima i drkanja drugom rukom vraćam se na vrh glavića dok ga ponovo hvatam rukom odmah ispod usana, i bez trunke zastoja se spuštam do momenta gde mi mali prst dodiruje njegova jaja, a zatim odmah nazad ka vrhu sve dok mi glavić ne bi došao do pola dlana. Ubrzo nakon toga sam ga čula kako se trudi da ne uzdiše suviše glasno, što mi je bilo dovoljno da znam da ovim tempom neće izdržati još dugo, tako da sam nastavila samo za nijansu sporije, kako se ne bi sve završilo u roku od 3-4 minuta. Moj plan nije urodio plodom obzirom da sam osetila kako nakon najviše 1 minuta kasnije, njegov koren počinje da se steže i pulsira unutar moje šake, a zatim i da izbacuje divnu toplu, gorko-slatkastu spermu koju sam toliko želela, kojom mi je ispunio usta u mnogo kratkih mlazova, između kojih sam se maksimalno trudila da cuclam kako bih je izvukla što je više moguće, sve do mere gde sam morala sve da podelim u dva gutljaja kako bih progutala sve. Zatim sam ga izvadila iz usta i pogledala ga u oči dok sam nadlanicom brisala deo oko usta. Bio je oduševljen i zadihan, zatim me je povukao gore i tiho mi rekao da osim brijanja nije imao nikakav kontakt ispod pojasa u proteklih nedelju dan jer se spremao da mi da što je više sperme moguće, i izvinio se za „kratko” trajanje celog akta, što je zapravo bilo idealno obzirom na situaciju u kojoj se sve odigralo. Rekla sam mu da ne brine i da se opusti, da je dug put pred nama i da ne planiram da se završi sve tako što ću mu samo jednom popušiti kada je sve prošlo ovako dobro iz prvog pokušaja.
Do kraja noći smo malo ušli oboje u štos, pa je i on seo nakrivo tako da leđima bude naslonjen na prozor a da mu desna noga bude prušena po sedištu, leva da bude dole savijena, a bude sa mnom na strani ili stomaku preko njega. Ukupno sam gutala njegovu spermu još 3 puta te veceri, a posle ukupno trećeg puta je u veceu na jednoj od pauza morao da skine gaće koje više nije mogao trpeti na sebi zbog natopljenosti mešavine moje pljuvačke i niegove sperme koja je neminovno curela iz mojih usta i slivala se po njegovim jajima i butinama tokom celog procesa. Tako da smo tog jutra u Paraliju stigli, on bez gaća i totalno isceđen, već na samom početku letovanja, a ja sasvim sita i srećna zbog svega što sledi obzirom na ovako dobar uvod.

 

sexcentrala.com
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Cetvrtak
04:30 Rano jutro
06.45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Letnji kamp Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
13:00 Vesti
13:05 Letnji kamp Jutarnja kafica
14:00 Letnji kamp - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
21.00 Srbija na dlanu
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live