19.09.2018 u 20:15
0

(UŽIVO, VIDEO) ŠOK U ŠPANIJI! Ronaldo zaradio direktan crveni karton: Portugalac u suzama napustio teren!

Od 21 čas igraju se poslednji mečevi prvog kola Liga šampiona.

45. minut – Gotova su poluvremena na svim utakmicama.

45. minut – Real Madrid je došao do prednosti golom Iska u poslednjim sekundama prvog poluvremena na meču sa Romom.

45. minut – Juventus je uspeo da postigne gol sa igračem manje na gostovanju Valensiji. Precizan sa bele tačke bio je Miralem Pjanić.

43. minut – Još jedan gol Pogbe, ali ovog puta sa bele tačke posle enca štopera Jang Bojsa.

43. minut – Fekir daje gol na gostovanju Mančesteru za vođstvo Liona od 2:0 protiv Građana.

41. minut – Novi gol Krmenčika za vožstvo Vitorije od 2:0 protv CSKA.

36. minut – Pogba dovodi u prednost Mančester na gostovanju u Švajcarskoj. Sjajan gol Francuza koji je na ovoj utakmici kapiten ''đavola.''

30. minut – CRVENI KARTON ZA RONALDA! Ovo je Ronaldu debi u Ligi šampiona u dresu Juventusa. Portugalac je zaradio isključenje zbog faula bez lopte nad štoperom Valensije.

29. minut – GOOOOL za Plenj! Krmeničik dovodi Viktoriju u prednost protiv CSKA.

26. minut – Pao je i drugi gol u ovom terminu. Lion je poveo na gostovanju Mančester sitiju golom Kornea na asistenciju Fakira.

10. minut – GOOOOOL – Levandosvki donosi prednost Bajernu na gostovanju Benfiki.

8. minut – Nova prilika za Real. Pokušao je Isko, a odmah za njim i Bejl, ali je Šćešni ponvo izašao kao pobednik.

4. minut – Prva šansa za Real. Izbio je Bejl sam ispred Olsena, ali je lopta prošla pored gola.

1. minut – Utakmice su počele!

SASTAVI:

REAL MADRID (4-3-3): Navas – Karvahal, Ramos, Varan, Marselo – Kros, Kazemiro, Mordić – Bejl, Benzema, Isko.

ROMA (4-3-3): Olsen – Florenci, Manolas, Facio, Kolarov – Zaniolo, De Rosi, N'Zonzi – Under, Džeko, El Šaravi.

BENFIKA (4-3-3): Vlahodimos – Almeida, Dijas, Žardel, Grimaldo – Fernandes, Fejsa, Pici – Salvio, Seferović, Servi.

BAJERN (4-2-3-1): Nojer – Kimih, boateng, Humels, Alaba – Martinez, Sanečes – Roben, Rodrigez, Riberi – Levandovski.

PLZENJ (4-2-3-1): Kozačik – Reznik, Pernica, Hubnik, Limberski – Horava, Hrošovski – Kopic, Kolar, Kovarik – Krmenčik.

CSKA (3-5-2): Akinfejev – Besao, Černov, Nababkin – Fernandeš, Vlašić, Obljakov, Dzagoev, Efemov – Bijol, Čalov.

MANČESTER SITI (4-3-3): Ederson – Voker, Stouns, Laport, Delf – Gundogan, Fernandinjo, David Silva – Bernardo Silva, Gabrijel Žezus, Sterling.

LION (4-4-1-1): Lopes – Rafael, Marselo, Denajer, Mendi – Korne, Ndombele, Diop, Ouar – Fekir – Depaj.

JANG BOJS (4-4-2): Von Balmos – Mbabu, Kamara, Fon Bergen, Benito – Fasnaht, Sou, Sanogo, Sulejmani – Oro, Asale.

MAN. JUN (4-3-3): De Hea – Dalo, Smoling, Lindelof, Šo – Fred, Matić, Pogba – Marsijal, Lukaku, Rašford.

VALENSIJA (4-4-2): Neto – Vezo, Gabrijel, Muriljo, Gaja – Soler, Pareho, Vas, Guedes – Batšuaji, rodrigo.

JUVENTUS (4-3-3): Ščensni – Kanselo, Bonući, Kjelini, Aleks Sandro – Kedira, Pjanić, Matuidi – Bernardeski, Mandžukić, Ronaldo.

Juče su odigrani prvi mečevi ovogodišnje Lige šampiona, a Crvena zvezda je došla do prvih bodova u ovom takmičenju pošto je odigrala bez golova na Marakani sa Napolijem.

Večeras se igraju preostali mečevi prvog kola ovog takmičenja, a od 18:55 igrana su dva duela Ajaks-AEK i Šahtjor-Hofenhajm.

Od 21 čas odigraće se utakmice u preostalim grupama, a parovi su:

Benfika-Bajern Minhen, Mančester Sit-Lion, Plenj-CKSA, Real Madrid-Roma, Valensija-Juventus i Jang Bojs-Mančester junajted.

Derbi večeri igra se na Santijago Bernabeu gde ''kraljevski klub'' dočekuje ekipu Romu.

Juventus sa Ronaldom, koji se konačno upisao u listu, strelaca gostuje španskoj Valensiji.

Ranjivi Mudinjo sa svojim Đavolima dolazi u Švajcarsku na gostovanje uvek nezgodnom Jang bojsu.

Pomahnitali Siti na svom terenu će odmeriti snage sa Lionom koji se nalazi u sjajnoj formi i juri u domaćem šampionatu ekipu PSŽ-a.

Plenj, koji će biti jedan od autsajdera ove sezone, dočekuje na svom stadionu ruski CSK-a, koji je u katastrofalnoj situaciji.

Šta će nam doneti ovi mečevi nije sigurno, ali golova neće manjkati.