01.12.2018 u 18:24
0

PARTIZAN JEDVA IŠČUPAO BOD U LUČANIMA: Novi kiks crno-belih! Do remija protiv Mladosti u 92. minutu (VIDEO)

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno u Lučanima sa ekipom Mladosti rezultatom 1:1 (0:0).

Partizan je do boda u Lučanima stigao u nadoknadi utakmice golom Ivanovića, dok je strelac za domaćina bio bivši igrač crno-belih Pavlović u 83. minut meča.

Publika nije imala šta puno da vidi na derbiju u Lučanima, a najzaslužniji za to bio je pre svega loš i zaleđen teren. Međutim, to svakako nije opravdanje za ovako lošu io neorganizovanu igru crno-belih koji do sredine drugog dela igre nisu napravili pravu priliku.

Partizan je poslednjih nekoliko minuta meča odigrao sa igračem manje zbog isključenja Uroševića koji je zbog dva žuta kartona bio primoran da napusti teren.

Nakon ove utakmice Partizan se nalazi na trećem mestu tabele Superlige sa 37 bodova, dok je Mladost tri pozicije niže sa devet poena manje.