03.04.2019 u 19:34
0

PREKINUT NIZ: Fudbaleri Partizana pobedili ekipu Čukaričkog sa 3:2!

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras ekipu Čukaričkog 3:2 (1:1) u derbiju 29. kola Superlige.

Na debiju Save Miloševića u Humskoj prekinut je niz od četiri poraza u prvenstvenim utakmicama i crno-beli su ponovo na trećem mestu.

Partizan je poveo golom Rikarda Gomeša u 33. minutu, a samo četiri minuta izjednačio je Luka Stojanović.

Gosti su do prednosti stigli u 59. minutu kada je strelac bio Luka Luković, a onda je usledio preokret u režiji Zorana Tošića, koji je postigao dva gola, u 74. i 79. minutu.

Meč je obeležilo i skanadiranje navijača protiv uprave Partizana.

Izvor: Tanjug