11.10.2016 u 14:44
0

RONALDO U SENCI: Het-trikom pretekao zvezdu Reala

Evropski prvak Portugal bio je ubedljiv na gostovanju kod Farskih Ostrva savladavši ih sa 6:0 u 3. kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Fantastičnu utakmicu odigrao je Portov Andre Silva koji je postigao tri gola protiv dosad neporažene reprezentacije. Farska Ostrva u prve dve utakmice imaju čak četiri boda . Tek sredinom drugog poluvremena svoj nastup golom je obeležio Kristiano Ronaldo, a u poslednjim minutima utakmice Moutinjo i Konsuelo su dali još dva gola, oba na aistenciju Martinsa.

Portugalci su drugu utakmicu zaredom postigli šest golova nakon što su istim rezultatom pre tri dana pobedili Andoru kada je Ronaldo dai četiri gola.