16.10.2016 u 00:36
0

BOMBA NA KROVU: Izašli u majicama ubijenog navijača i razbili protivnika

Fudbaleri Partizana na meč 12. kola Super lige Srbije protiv Voždovca izašli su na teren u majicama sa likom ubijenog navijača Aleksandra Stankovića i navijačkim sloganom crno-beli: „Dobro pamtim sve”. Crno-beli ubedljivo savladali domaći tim rezultatom 3:0.

U istorijskom, prvom takmičarskom meču na veštačkoj travi na našim terenima, tim Marka Nikolića je nastavio poteru za crveno-belim tandemom na vrhu tabele i još jednom promovisao Leonarda da Silvu Sozuu ključnog igrača. Njegov pogodak iz slobodnog udarca sredinom, a iznuđen crveni karton u završnici prvog poluvremena, odlučujuće su uticali da sastav iz Humske 1 zabeleži šestu prvenstvenu, a sedmu vezanu pobedu, računajući sva takmičenja.

Bročjanu prednost favorit je pretvorio i u dupliranje rezultata, tako što je početkom drugog poluvremena Bojan Ostojić glavom sa pet metara presudio bivšem klubu, na centaršut iz kornera danas izuzetno nadahnutog Alena Stevanovića.

Tačku na utakmicu stavio je Everton. Drugi Brazilac je golom u fimišu meča zapečatio sudbinu domaćeg tima.