JOVIĆ DOBIO VEĆU MINUTAŽU: U pola sata protiv Salcburga podsetio na partije iz Frankfurta!

Srpski internacionalac Luka Jović ušao je u 62. minutu umesto Edena Azara i brzo podsetio publiku na stadionu i kraj TV ekrana zbog čega je Real Madrid platio 60 miliona evra za njega.

Luka Jović dobio je pola sata da pokaže šta zna na "Red Bul areni" u Salcburgu i za to vreme uspeo solo prodorima sebi da obezbedi dve šanse za gol.

Prvu nije iskoristio, već je pokušao petom da odigra za Iska Alarkona, u drugoj je uradio sve kako treba, odličan pas u prostor Tonija Krosa prostim prijemom pretvorio u poziciju za šut, ali je njegov udarac levom iskosa brazilski čuvar mreže Karlos uspeo da odbrani.

Na kraju: Salcburg - Real Madrid 0:1 (0:1), uz pogodak Edena Azara na pas Karima Benzeme u 19. minutu.
Trener "kraljevića" Zinedin Zidan i ove srede uveče, na pretposlednjoj proveri pred start sezone 2019/20, postavio je ekipu u formaciju sa trojicom štopera, što nije menjao do kraja, čak ni kada je u drugom poluvremenu napravio pet izmena.

Druga je bila Jović umesto Azara u 62. minutu, nakon čega najskuplje plaćeni srpski fudbaler svih vremena nije uspeo da postigne i prvi gol za Real ovog leta, ali je u nekoliko navrata podsetio publiku na stadionu i kraj TV ekrana zbog čega je najveći evropski klub platio 60 miliona evra Ajntrahtu za njegove usluge.