05.10.2019 u 16:07
0

POBEDA REALA NAD GRANADOM: Prvi gol Azara, Jović nije dobio šansu!

Fudbaleri Real Madrida savladali su ekipu Granade sa 4:2, u derbiju vrha tabele španske Primere.

Meč je obeležio prvi pogodak Edena Azara u dresu Madriđana, ali su gosti vrlo lako mogli da vrate minus od tri gola i dođu do boda na Santijago Bernabeuu.

Naš reprezentativac Luka Jović nije odigrao ni minut, pošto je Zidan sa klupe ubacivao redom Modrića, Iska i Rodrigesa.

Domaći su do vođstva došli već u 2. minutu, nakon fenomenalnoe asistencije "spoljnom" Gereta Bejla za Karima Benzemu.

U nadoknadi prvog dela igre, malopre spomenuti Azar dolazi do prvenca u dresu "kraljevskog" kluba, da bi prednost u 61. minutu povećao rezervista Luka Modrić.

Nadu gostima dao je Darvin Mačis u 69. minutu, pogotkom iz penala, da bi u 78. Duarte najavio neizvesnu završnicu.

Do nje nije došlo, pošto je Hames Rodriges, na asistenciju Odriozole, otklonio sve dileme u nadoknadi vremena i tako Real ostavio na čelu tabele španske Primere.