01.12.2019 u 20:57
0

LA LIGA: Hetafe bolji od Levantea!

Fudbaleri Hetafea su deklasirali Levante u 15. kolu španske La Lige sa 4:0 na svom terenu.

U madridskom predgrađu nije bilo golova u prvom poluvremenu, pa je meč rešen u nastavku meča.

Seriju je otvorio Leandro Kabrera golom u 54. minutu, a već tri minuta kasnije Ruben Veso je napravio prekršaj u kaznenom prostoru i omogućio domaćem timu da duplira prednost.

To je u 60. minutu i učinio Horhe Molina, da bi sedam minusta kasnije i Anhel upisao svoje ime u strelce.

Konačan rezultat je postavio David Timor u 78. minutu, direktnim golom iz slobodnog udarca, šutem koji je išao po zemlji, ispod živog zida od fudbalera Levantea.

Po 90 minuta su na suprotnim stranama odigrali Nemanja Maksimović i Nemanja Radoja, a defanzivni vezista gostujućeg tima je kažnjen žutim kartonom u 77. minutu.