18.02.2017 u 04:23
0

ZAKOTRLJALA SE BUBAMARA: Počeo prolećni deo Superlige Srbije!

Zakotrljala se lopta i na našim terenima… Fudbaleri Mladosti osvojili su sva tri boda u Lučanima nakon što su savladali Radnički iz Niša sa 1:0 (0:0) u prvoj utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Na otvaranju prolećnog dela domaćeg šampionata gol odluke, svoj 10. prvenstveni u ovoj sezoni, postigao je Milan Bojović sa bele tačke u 79. minutu.

Sudija Aleksandar Vasić i gostima je dao priliku da nakon jedanaesterca (tri minuta kasnije) dođu do pogotka, ali Lazar Arsić nije iskoristio ukazanu šansu.

Mladost se tako revanširala Radničkom za poraz u Nišu iz prvog dela šampionata od 2:0 i osvojila značajne bodove u borbi za plej-of na kraju sezone. Ona se i popela za jedno mesto na tabeli i sada je četvrta sa 37 bodova dok Nišlije i dalje imaju 30 i nalaze se na osmom mestu.