09.04.2017 u 03:46
0

PARTIZAN POBEDIO RADNIK: Iz penala do pobede, gostima 2 crvena kartona! (video)

Fudbaleri Partizana kao domaćini pobedili su Radnik 2:1 (0:1) u prvoj utakmici 29. kola Superlige Srbije.

Uskoro opširnije…

KRAJ – 2:1!

88. minut – ŠANSA za PARTIZAN! Everton je izašao sam pred Čančarevića, ali je golman Radnika bio uspešniji.

79. minut – DRUGI CRVENI KARTON ZA GOSTE! Gojković je dobio dva žuta kartona za dva minuta. Ovaj drugi zbog prigovora.

78. minut – GOOOLLLL – 2:1 – ĐURĐEVIĆ IZ PENALA! Prethodno, Milovanović je napravio prekršaj nad Ostojićem koji je sudija Obradović okarakterisao kao penal.

77. minut – CRVENI KARTON! Fransis je s leđa faulirao Đurđevića i dobio drugi žuti karton.

76. minut – OŠTEĆEN PARTIZAN! Pomoćnik Zdravković je "mahao" ofsajd Đurđevića.

53. minut – GOOOLLL – 1:1 – JANKOVIĆ! Miletić je centrirao sa leve strane, a Janković sa sedam, osam metara uhvatio volej i zatresao mrežu.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme.