13.04.2017 u 03:56
0

Četvrtfinale Lige šampiona: RONALDO SA DVA GOLA POKORIO MINHEN!

U derbi meču četvrtfinala Lige šampiona, Real je kao gost savladao Bajern sa 2:1 i tako stekao kapitalnu prednost pred revanš meč na “Santjago Bernabeuu”.

Kristijano Ronaldo je bio nerešiva enigma za odbranu Bavaraca, pošto je postigao oba gola za “kraljevski klub”, čime je stigao do cifre od 100 golova u svim takmičenjima.

Treba spomenuti i da je Madriđanima posao bio značajno olakšan činjenicom da je Havi Martinez isključen u 61. minutu zbog dve javne opomene.

Fudbaleri Monaka pobedili su Borusiju u Dortmundu sa 3:2 (2:0) u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona.

U meču koji je trebalo da bude odigran juče, a odložen zbog bombaškog napada, Monako je iskoristio psihički momenat i slavio pogocima Kilijana Mbapea u 19. i 74, autogolom Svena Bendera u 34. minutu.

Strelci za Borusiju bili su Usman Dembele u 57. i Sinđi Kagava u 84. minutu, za kakvu-takvu nadu u revanšu i Monte Karlu.

Monako je mogao i ubedljivije da slavi, ali je Fabinjo promašio penal u 16. minutu.