30.06.2017 u 06:12
0

UBEDLJIVA POBEDA CRVENE ZVEZDE: Boaći i Srnić za radost „delija“! (video)

Fudbaler Crvene zvezde pobedili su u Beogradu ekipu Florijane 3:0 (1:0) u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa.

Golove za crveno-bele postigli su Boaći u poslednjim trenucima prvog poluvremena sa penala i 89. i Slavoljub Srnić u 78. minutu. Gosti su završili sa fudbalerom manje, pošto je u 45. minutu isključen Ruiz.

Utakmica je odigrana pred 20.000 navijača.

Revanš će biti odigran 6. jula na Malti.

TOK UTAKMICE

II poluvreme

90+5. minut – Kraj utakmice
Crvena zvezda je slavila sa 3:0!

90. minut – Utakmica je produžena za 5 minuta
Utakmica je produžena za 5 minuta.

89. minut – Golll!!! Zvezda vodi 3:0!
Boaći ponovo strelac za Zvezdu

88. minut – Zvezda nastavlja sa napadima

78. minut – Crvena zvezda vodi 2:0!
Milijaš je izveo korner sa desne strane. Golman gostiju je loše intervenisao, a Srnić je to iskoristio i glavom je loptu zatresao mrežu gostiju

70. minut – Crveno-beli napadaju
Crveno-beli kruže oko šesnaesterca gostiju. Međutim, nema promene rezultata

60. minut – I dalje bez promene rezultata
Crveno-beli napadaju, ali se gosti izuzetno dobro brane

50. minut – Prilika za Stojkovića
Šansa za crveno-bele. Stojković je šutirao tik pored gola gostiju

47. minut – Nova šansa za Boaćija
Crvena zvezda je imala šansu preko Boaćija, ali je ostalo 1:0

46. minut – Počelo je drugo poluvreme

Na poluvremenu je Srđan Plavšić od Zvezde dobio buket cveća i veliki aplauz publike. Cveće mu je uručio predsednik Skupštine Ratomir Dujković. Navijači mu skandirali, a on je desnom rukom udarao u srce. Plavšić nastavlja karijeru u Sparti