Izvor:
26.07.2017 u 03:43
0

OLIMPIJAKOS NOSI OGROMNU PREDNOST U PIREJ: Crno-beli se dobro držali ali su ih kontre skupo koštale (1:3)!

Fudbaleri Partizana izgubili su od Olimpijakosa (1:3) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona na svom stadionu.

Partizan očekuje jako težak posao sledećeg utorka u Pireju.

TOK UTAKMICE:

II POLUVREME

90+4. minut – KRAJ UTAKMICE! Uspeli su gosti iz Pireja da reše ovaj meč u svoju korist najviše zahvaljujući iskustvu. Crno-beli su se jako dobro držali, bili su u jednom trenutku i mnogo bolji i opasniji protivnik, ali im je nedostajalo mali više koncentracije u završetku akcije. Olimpijakos je iskoristio svoje šanse i iz tri odlične kontre postigao golove i sada ima ogromnu prednost u ovom dovomeču.

90+1 minut GOOOL – Još jedna odlična kontra gostiju završena je pogodkom. Iskusni Emenike je iskoristio sjajan pas saigrača i u prvom kontaktu sa loptom uspeo da zatrese mrežu

90. minut – Sudija je produžio utakmicu za 4. minute

88. minut – Leonardo dobija žuti karton

82. minut – Danilo Pantić je zamenio Marka Jankovića

80. minut – Dvostruka izmena u Olimpijakosu – Pardo umesto Karsela, Zdjelar umesto Marina

77. minut – Figeiras dobija žuti karton zbog protesta

74. minut – Sjajna šansa za crno-bele nakon prekida ali je udarac glavom završio tik pored stative

73. minut – Prva izmena u Partizanu – Nemanja Miletić je zamenio Lazara Ćirkovića

69. minut – Tražio je Leonardo penal nakon jednog duela u Olimpijakosovom šesnaestercu ali sudija nije ništa svirao

64. minut – Žuti karton za Evertona

56. minu – GOOOOL – Golčina Bena! Odlično je ušao u šesnaesterac Partizana, i onda uputio fenomenalan udarac, Kljajić nije imao šanse da ovo odbrani

49. minut – Seba je prošao trojicu defanzivaca Partizana, ali je onda izgubio snagu i jako loše šutirao pa je Kljajić to lako zaustavio

46. minut – Počelo je drugo poluvreme

I POLUVREME

45+1 – minut – KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Odlično se crno-beli nose sa favorizovanim gostima, čak su bili i bliže postizanju drugog pogodka. Odlično je Olimpijakos otvorio utakmicu golom u petom minutu, ali se Tavamba pobrinuo da se Partizan vrati brzo u utakmicu. Nakon toga su obe ekipe spustile malo tempo, pa smo gledali veoma čvrstu utakmicu sa dosta duela u prvih 45 minuta!

39. minut – Sporna procena sudije, nakon što je Romao daveći obarao Đurđevića, kog je lopta zakačila u ruku, dodelio je loptu Olimpijakosu

30. minut – Ćirković je probao glavom, ali je golman lako uhvatio

24. minut – Šansa za Partizan – Dobar napad Partizana! Vulićević je centrirao, Tavamba produžio do Đurđevića, a ovom su u poslednjem trenutku defanzivci Olimpijakosa skinuli loptu sa noge

11. minut – GOOOL – Tavamba posle samo pet minuta donosi izjednačenje, sjajno je Đurđević uposlio Jankovića, ovaj je poslao loptu u pet metara a tu se najbolje snašao Tavamba za veliku radost domaćih navijača

6. minut – GOOOOL – Pogrešio je Everton na svojoj polivini, a onda je Marin sjajno povukao tu loptu i uposlio Bena koji je bez problema zatresao mrežu

4. minut – Žuti karton za Siopisa zbog grubog starta nad Leonardom

1. minut – Počela je utakmica u Humskoj