04.11.2017 u 00:16
0

VOJVODINA PALA NA BRDU: Sin Vladana Milojevića ponovo pogodio za Čuku! (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Vojvodinu sa 2:1 uz golove Milojevića i Kajevića.

U prvom meču 16. kola Superlige, tim sa Banovog Brda presudio je Voši, koja je prekinula niz od pet mečeva bez poraza.

Čuka je u sjajnom nizu, ovo je čak 11. meč bez poraza (tri remija), a novi trijumf režirao je Nemanja Milojević sjajnim udarcem u donji ugao sa oko 20 metara u 15. minutu.

U 56. minutu je Kajević bio odličan na petercu kada je ispratio akciju sa leve strane, a konačan rezultat postavio je Stefan Mihajlović u 76. minutu.

On je tada pravovremeno utrčao i smestio loptu u mrežu, čime je duel učinio zanimljivijim u završnici, ali je tim Nenada Lalatovića ipak odoleo do kraja.

Čukarički se izjednačio sa Voždovcem koji je četvrti, ali uz meč manje, dok je Vojvodina treća sa 30 bodova.

Inače, Milojević je rešio i prošli, meč, pošto je protiv Voždovca dao gol u 94. minutu duela na Banovom brdu.