10.11.2017 u 20:44
0

„ORLOVI“ MOĆNI NA DALEKOM ISTOKU: Ljajić i Mitrović slomili Kinu! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Kinu sa 2:0 (1:0) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Gvabgdžuu.

Golove za našu selekciju postigli su Adem Ljajić u 20. minutu i aleksandar Mitrović u 70. minutu utakmice.

Treba istaći da je domaćin imao nekoliko veoma izglednih prilika za gol, ali je Predrag Rajković bio sjajan na golu "orlova".

Takođe, srpski fudbaleri su trijumf ostvarili predvođeni vršiocem dužnosti selektora Mladenom Krstajićem, pošto je nedavno raskinuta saradnja sa Slavoljubom Muslinom.

Naredni meč Srbija će odigrati za četiri dana protiv selekcije Južne Koreje.