10.12.2017 u 09:45
0

SRBIN JE HIT U ENGLESKOJ: Pogledajte reakciju Luke Milivojevića posle Bentekeovog promašenog penala u 93. minutu! (VIDEO, FOTO)

Kristal Palas je imao šansu da savlada Bornmaut, jer je u 93. minutu, kod rezultata 2:2, dosuđen penal za londonski tim.

Svi su očekivali da će najstrožu kaznu izvesti srpski reprezentativac Luka Milivojević, koji je ranije tokom utakmice već postigao jedan gol sa 11 metara. Međutim, loptu je uzeo Kristijan Benteke.

Sebični Belgijanac je šutirao – i promašio. Promašio je i penal i pobedu!

Milivojević je Bentekeovo izvođenje penala gledao s rukama na kukovima, a nije se mrdnuo ni posle odbrane golmana Begovića.