Izvor:
13.12.2017 u 23:16
0

SUPERLIGA SRBIJE: Remi Spartaka i Vojvodine, Čukarički ubedljiv!

Fudbaleri Spartaka i Vojvodine odigrali su danas nerešeno 1:1 (1:1) u utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Subotičani, koji su posle dugo vremena vojvođanski derbi dočekali ispred Novosađana na tabeli, poveli su golom Stefana Hajdina u 11. minutu, ali je bod gostima obezbedio Nemanja Subotić u 45. minutu.

Napredak je pobedu protiv Partizana "oplemenio" trijumfom protiv Javora u Ivanjici 1:0 (0:0), golom Uroša Ðerića u 66. minutu.

Čukarički je bio ubedljiv protiv Rada 3:0 (1:0), a golove su postigli Petar Bojić u 6, Nemanja Milojević u 36. i Marko Docih u 72. minutu iz penala.

Borac je u Čačku poveo protiv Mladosti preko Saše Filipovića u 19. minutu, ali su Lučanci preokrenuli i slavili 2:1 (1:1), pogocima Stefan Golubović u 21. i Vladimira Radivojević u 76. minutu.

Konačno, Radnički iz Niša je pobedio Radnik u Surdulici 2:0 (1:0) i upisao peti uzastopni trijumf.

Ranije danas, Bačka je savladala Zemun 1:0 (0:0), golom Damira Čekovića iz penala u 53. minutu.

Od 17 igraju Mačva – Voždovac, dok se od 18 sati u Humskoj igra 156. večiti derbi Partizan – Crvena zvezda.

Tabela: Crvena zvezda 56 bodova, Partizan 47, Spartak 40, Radnički 39, Čukarički 38, Voždovac 35, Napredak 34, Vojvodina 33, Mladost 30, Radnik 25, Mačva 23, Zemun 21, Bačka 21, Borac 15, Javor 15, Rad 14.