14.12.2017 u 02:23
0

RAT NA TRIBINAMA OBELEŽIO 156. VEČITI DERBI: Partizan i Zvezda podelili bodove, utakmica u senci masovne tuče! (VIDEO, FOTO)

Fudbaleric Partizana i Crvene zvezde odigrali su 156. večiti derbi na stadionu Partizana, u okviru 22. kola Superlige Srbije, koji je završen nerešenim rezultatom 1:1.

Partizan je došao u vođstvo u 62. minutu, a strelac je bio Suma sa bele tačke, nakon što je Savić oborio Ožegovića u svom šesnaestercu.

Nakon toga je Zvezda izvršila pritisak, imala nekoliko dobrih prilika, da bi Boaći nakon velike gužve u šesnaestercu crno-belih doneo izjednačenje svom timu u 84. minutu.

Nakon ove utakmice, stanje na tabeli ostaje isto, pa crveno-beli na zimsku pauzu odlaze sa 9 bodova prednosti u odnosu na večitog rivala.

II POLUVREME

90+3. minut – KRAJ 156. VEČITOG DERBIJA! 1:1

90+2. minut – Milijaš ulazi umesto Kange

90. minut – Tri minute je produžena ova utakmica

90. minut – Izmene na obe strane, Gobeljić je zamenio Boaćija na jednoj, a Jovanović Ožegovića na drugoj strani

84. minut – BOAĆI! 1:1 Boaći se najbolje snašao nakon kornera i velike gužve u šesnaestercu Partizana, i smestio tu loptu iza leđa Stojkovića

78. minut – Velika šansa za Ožegovića, ali je on jako loše šutirao

75. minut – Mičel Donald dobija žuti karton

71. minut – Druga izmena u Partizanu, Saša Ilić menja Sumu

67. minut – Šutirao je Krstičić sa 10 metara ali jako slabo i pravo u Stojkovića, pa ovaj nije imao problema

65. minut – DRUGI ZICER ZA PEŠIĆA! I ovaj put Stojković nije dozvolio da lopta završi u mreži

63. minut – Jovičić je zamenio Srnića

62. minut – SUMA! 1:0 za Partizan! Izveo je Suma kazneni udarac, zakačio loptu Borjan, ali je ona na kraju završila iza njegovih leđa

60. minut – PENAL ZA PARTIZAN! Oborio je Savić Ožegovića u svom šesnaestecu i Mažić je pokazao na belu tačku

56. minut – Pokušao je Kanga sa 18 metara ali je njegov udarac završio pored gola

51. minut – Filip Stojković drugi igrač u Zvezdi sa žutim kartonom

47. minut – Korner za Partizan, Rodić otklonio opasnost

46. minut – Počelo je drugo poluvreme, loptu sa centra su izveli crveno-beli

I POLUVREME

45+1. minut – KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45. minut – Pokušao je Ožegović sa 16 metara, ali je Borjan izbacio tu loptu u korner

42. minut – Derbi je prekinut na kratko zbog upada nekoliko navijača Partizana na atletsku stazu

35. minut – Ostojić je treći igrač Partizana koji dobija žuti karton, ovaj put zbog startom nad Kangom

30. minut – ZICER ZA ZVEZDU! Nakon centaršuta sa desne strane, Pešić je ostao na dva metra od gola sam, ali je pogodio Stojkovića u nogu

28. minut – Savić dobija žuti karton zbog starta nad Ožegovićem

25. minut – Zvezda je imala slobodnjak posle kog su se Miletić i Stojković sudarili. Na svu sreću po crno-bele, štoper je mogaod a nastavi. Iako se žalio na povredu

20. minut – Prva izmena u ekipi Partizana, Marko Jevtović ne može da nastavi utakmicu, pa je umesto njega ušao Radin

18. minut TUČA NA JUGU! Navijači Partizana su iz nekog razloga došli u međusoban klinč, što je rezultiralo nemilim scenama na južnoj tribini.

17. minut – Pokušao je Kanga sa 15 metara iskosa, ali je lopta otišla preko gola

15. minut – Šansa za Partizan, izašao je Ožegović sam ispred Borjana, ali je šutirao pored gola

14. minut – Vulićević dobija žuti karton

8. minut – Prve čarke na terenu, u sukobu su bili Everton i Pešić

5. minut – Tavamba dobija žuti karton zbog starta nad Savićem

2. minut – Šansa za Zvezdu, dobro je Srnić prošao po desnoj strani i poslao tu loptu u kazneni prostor, lopta je prošla kroz peterac crno-belih, ali tu nije bilo nikoga od Zvezdinih napadača

1. minut – Počela je utakmica u Humskoj, prvi su loptu sa centra izveli igrači Partizana