07.01.2018 u 17:42
0

Prijović sa dva gola ušao u 2018. godinu! (VIDEO)

Centarfor reprezentacije Srbije Aleksandar Prijović otvorio je 2018. godinu sa dva postignuta pogotka.

Srpski centarfor tresao je mrežu Levadijakosa u ubedljivoj pobedi PAOK u 16. kola Superlige Grčke – 5:0 (1:0).

Domaći su posle prvog poluvremena imali jedan gol prednosti, pošto je Leo Matos bio precizan u 18. minutu, da bi drugi deo igre bio daleko efikasniji.

Najpre je Đalma duplirao prednost posle svega 180 sekundi igre u nastavku, a onda je Prijović u 57. minutu postigao svoj prvi pogodak – kaznivši lošu reakciju golmana gostiju.

Kampos je nedugo zatim povećao na 4:0, a čovek koji nas je odveo na Mundijal u 89. iz penala postavio konačan rezultat.

Tim iz Soluna zabeležio je deseti trijumf i sada ponovo ima isti broj bodova kao i vodeći AEK, odnosno ima dva boda više od trećeplasiranog Olimpijakosa, koji ima i meč manje.