11.03.2018 u 00:56
0

Neverovatni Mitrović u 92′ za novu pobedu Fulama! (VIDEO)

Fudbaleri Fulama savladali su Preston sa 2:1 u 37. kolu Čempionšipa, a junak meča bio je Aleksandar Mitrović.

Ekipa Slaviše Jokanovića povela je golom srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića u 69. minutu, ali je ekipa Prestona izjednačila u 75. minutu preko Megvajera.

Međutim, kao i na prošloj utakmici, Mitrović je u 92' doneo pobedu svom timu i nova tri boda.

Mitrović se nalazi u sjajnoj formi i ovo je bio njegov sedmi gol na poslednjih pet utakmica u dresu Fulama.

Ekipa Slaviše Jokanovića ne zna za poraz još od 13. januara ove godine i trenutno je treća na tabeli sa 68 bodova.

Kardif je pobedio sa 3:2 Birmingem, srpski fudbaler Marko Grujić bio je u startnoj postavi Kardifa i odigrao je čitav meč.