03.09.2017 u 02:06
0

PRVI NEUSPEH SRBIJE NA EVROBASKETU: Rusija prizemljila „orlove“!

3. ČETVRTINA

10. minut (51:58) – Ovo je verovatno najbolja šuterska utakmica Rusije u poslednjih nekoliko godina. Postigli su čak 11 trojki.

8. minut (49:52) – Šved je nezaustavljiv. Trenutno je na 17 poena.

6. minut (45:49) – Konačno je i Bogdanović upisao prvu trojku. Ali, Kurbanov vraća već u narednom napadu.

3. minut (40:44) – Đorđević je dobio tehničku grešku posle još jedne sumnjive odluke sudija.

2. ČETVRTINA

10. minut (38:40) – Dobra odbrana "orlova" u poslednjme minutu druge deonice i sa minus dva idemo na odmor. Naš najbolji strelac je Marjanović sa 13 poena, dok je kod Rusa Šved upisao dva poena manje.

8. minut (34:36) – Raspucao se Voroncevič i sa dve vezane trojke svom timu doneo prednost.

7. minut (30:28) – Bogdanović se polako uključuje u borbu. Njegov pas preko skoro celog terena sigurno će ući u špice EP u Turskoj.

4. minut (24:26) – Srbija je izašla iz bonusa, a Đorđević je imao šta da kaže arbitrima na tu temu.

2. minut (21:23) – Brzih šest poena Šveda i Rusija se vratila u vođstvo. Bek Himkija već ima 11 poena.

1. ČETVRTINA

10. minut (21:18) – Posle pasr grešaka u napadu našeg tima, Rusi su propustili priliku da izjednače rezultat, pa posle rpvog perioda vodimo sa tri poena razlike.

9. minut (19:15) – Prekinuta serija Srbije, ali "orlovi" i dalje čuvaju prednost.

7. minut (15:10) – Nastavlja se serija "orlova" koja sada iznosi 12-0.

6. minut (10:10) – Posle teškog šuta i pogotka Marjanovića, selektor Rusije Sergej Bazarevič traži minut odmora.

5. minut (8:10) – Boban Marjanović je odmah po ulasku u igru upisao pet poena i vratio naš tim u igru.

3. minut (3:10) – "Zbornaju komandu" baš služi šut na početku utakmice, zbog čega je Đorđević primoran da prekine dobar ritam rivala tajm-autom.

2. minut (3:8) – Posdle uvodne trojke Lučića, Rusi su preko Šveda vezali osam poena i stekli lepu prednost na startu meča.