02.12.2017 u 16:41
0

BOGDAN SRUŠIO ČIKAGO: Bogdanovićev lični rekord u NBA!(VIDEO)

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović sa 19 poena, odnosno ličnim rekordom u NBA, doprineo je pobedi Sakramenta u Čikagu 107:106. Bogdanović, nakon što je pre nekoliko dana srušio prvaka lige Golden Stejt, sada je takođe odlučio pobednika u neizvesnom finišu sa linije penala.

Još jednom je pokazao da igra u sjajnoj formi, a za 30 minuta na terenu ostvario je je i četiri asistencije i tri skoka. Više od Bogdanovićevih 19 poena dao je samo njegov saigrač Zek Rendolf – 25.

Četvrti put u sezoni šansu da zaigra dobio je Boban Marjanović u porazu Detroita u Vašingtonu 109:91. Marjanović je za šest minuta dao pet poena i imao jedan skok i tako najavio da bi mogao češće da bude na parketu.

Nemanja Bjelica nije nastupio u porazu Minesote od Oklahome 111:107 jer se još uvek nije oporavio od povrede skočnog zgloba, a Tandere je do pobede vodio Pol Džordž sa 36 pogodaka.