21.10.2019 u 02:50
0

ARKUS LIGA ZA RUKOMETAŠE: Rukometaši Dinama slavili u duelu sa Novim Pazarom!

Rukometaši Dinama savladali su u Pančevu ekipu Novog Pazara sa 28:27 (15:14), u derbi meču šestog kola Arkus lige.

Rivali su se smenjivali u vođstvu, da bi Dinamo u 40. minutu poveo sa 20:16, posle čega su gosti zaigrali bolje i u 54. minutu stigli do prednosti od 25:24.

Tim iz Pančeva je u finišu iskoristio nepreciznosti u napadu nekompletnih Pazaraca i upisao minimalnu pobedu.

Domaćina su predvodili igrač utakmice Ivan Dimitrijević i Miloš Barudžić sa po sedam golova, a pratili su ih četvorostriki strelci Miloš Savić i Miloš Kostadinović.

Na drugoj strani, Aleksa Milošević postigao je osam, Pavle Banduka sedam, Veljko Davidović pet, a Zlatko Rakić četiri gola za Novi Pazar, koji je nastupio bez povređenog Dobrivoja Markovića i bolesnog Petra Žujović.

Dinamo je lider takmičenja sa 10 bodova, dok je Novi Pazar treći i ima osam bodova.

Pazar će u sedmom kolu dočekati Kikindu, a Dinamo će gostovati leskovačkoj Dubočici 54.