parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

Tramp sad udario na NFL igrače: "Ti k*****i sinovi moraju biti otpušteni"!

Predsednik SAD Donald Tramp rekao je da bi NFL igrači koji protestuju kada se intonira nacionalna himna morali biti otpušteni.

Prošle godine kvoterbek Kolin Kepernik odbio je da stoji dok je intonirana himna Sjedinjenih Američkih Država zbog problema oko rasnih pitanja u Americi.

“Neću stajati i tako pokazivati poštovanje prema zastavi zemlje koja ugnjetava crnce i sve ljude druge boje kože”, rekao je tada Kepernik.

Tramp je u Alabami u petak kazao kako takvi potezi pokazaju nepoštovanje prema nacionalnoj tekovini. 

"Zar ne biste voleli da vidite nekog od NFL vlasnika da kaže ovima što ne poštuju nacionalnu zastavu – 'Izvedite tog ku**inog sina van terena i otpustite ga!'", rekao je Tramp. 
 

Predsednik SAD je kazao kako će to uraditi neko od vlasnika i da će odmah postati najpoznatija osoba u Sjedinjenim Američkim Državama. 

Nekoliko NFL igrača odreagovalo na ove rečenice Trampa, a jedan od njih je igrač Detroita Erik Ebron koji je rekao da bi Tramp trebalo da se bavi politikom. 

"Da li je neko Trampu rekao da se drži politike, kao što su nama rekli da se držimo sporta?", napisao je Erik Ebron.

b92.net
Foto: You Tube Printscreen/Trump Inaugural

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
08:45 TOP - SHOP
09:00 Bolja zemlja
10:40 TOP - SHOP
11:00 FILM
11:55 Vesti
12:05 FILM
12:55 Vesti
13:05 Pazi Paparazzo
14:00 Letnji kamp - Live
16:00 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte Parove
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live