NOVI INCIDENT: Tuča migranata na autobuskoj stanici!

U parku kod Glavne autobuske stanice, u blizini mesta gde je jutros izboden migrant iz Maroka, oko 17 sati ponovo je izbila je tuča.

Naime, kako navode u MUP-u tuča je izbila između nekoliko ljudi iz za sada nepoznatih razloga.

- U tuči nije bilo povređenih - kažu u MUP-u.

Na licu mesta trenutno je policija.

Podsetimo, u sukobu dve grupe migranata iz Alžira i Maroka kod glavne autobuske stanice u Beogradu, koji se dogodio jutros u prepodnevnim satima, teško je ranjen jedan državljanin Maroka.

 

Alo.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30  Rano jutro
06:45  Dobro jutro Srbijo
09:00  Bolja zemlja
11:00  Prelo u našem sokaku
11:55  Vesti
12:05  Prelo u našem sokaku
12:55  Vesti
13:00  Prelo u našem sokaku
14:05  Čađava mehana
16:00  FILM
17:30  Telemaster
18:10  Glamur specijal
20:00  Vesti - Pregled nedelje
21:00  Sudbine
21:40  Čađava mehana
23:00  Novajlije - Izbacivanje
02:30  Posle ručka