GORI AUTOBUS NA VIDIKOVCU: Buktinja ga progutala za nekoliko minuta, putnici jedva izvukli živu glavu!

Međugradski autobus koji se kretao od Beograda ka Lazarevcu u potpunosti je izgoreo i to na samo 15 minuta od centra Beograda, na Vidikovcu.

 - Jedva smo spasli živu glavu. Nekoliko nas je još na Žarkovu primetilo da nešto nije uredu i da dimi iz motora, ali on je ignorisao. Samo nekoliko trenutaka kasnije autobus se pretvorio u buktinju, jedva smo se izvukli - kaže jedna od putnica iz autobusa.

Kako saznajemo, na tom potezu je trnutno ogromna saobraćajna gužva.

Uskoro opširnije...

 

Kurir.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:00 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Dnevnik
14:30 Serija: Suze mojesestre
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:20 Kviz: Naslovna strana
18:45 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Izbor pomoćnika
02:30 Parovi - Live