parovi prijava happy zvezda prijava kviz

Drama kod Pirota: Vagon iskliznuo iz šina, obustavljen saobraćaj!

 

Zbog iskliznuća vagona iz teretnog voza prekinut je saobraćaj na pruzi Niš-Dimitrovgrad, kod Pirota, saopštilo je preduzeće Srbija Voz.

Navodi se da je do incidenta došlo između Staničenja i Pirota oko 14.00, što je dovelo do zakašnjenja međunarodnog voza iz Beograda za Sofiju.

- Putnici iz međunarodnog voza autobusima biće prevezeni na relaciji Niš Dimitrovgrad, a od Dimitrovgada će nastaviti putovanje vozom u organiciji Bugarskih železnica. Ostali lokalni putnički vozovi saobraćaće na relaciji od Niša do stanice Bela Palanka i obratno - navodi se.

Dodaje se i da je otklanjanje kvara je u nadležnosti "Infrastrukture železnica Srbije" a.d.

 

Telegraf
Foto: Arhiva

 

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 Čađava mehana
11:55 Vesti
12:05 Provodadžija
12:55 Vesti
13:10 Provodadžija
14:05 Beni Afet serija
15:55 Vesti
16:05 POSLE RUCKA
17:50 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Glamur
19:15 UPOZNAJTE PAROVE
21:00 PROVODADZIJA
22:05 U KORAK SA PAROVIMA
23:00 LUDA KUCA
24:30 Erotski film