parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

SVE U SLUŽBI DECE: Bezbednosna sedišta u autobusima za najmlađe!

 

 

Sigurnosna dečija sedišta ugrađena u autobus GSP predstavljena su danas ispred Starog dvora, a reč je o novini u ovom delu Evrope, koja će doprineti većoj bezbednosti dece u vozilima GSP.

Reč je o posebnim sedištima sa pojasevima koja su namenjena deci do 12 godina.

Direktor GSP Željko Milković zahvalio se gradu Beogradu i agenciji za bezbednost saobraćaja na podršci da se ovaj prtojekat realizuje.

"Ovo je veoma veliki i značajan projekat, možda i značajniji od elektrobusa. Ovo je nešto što je, po mom mišljenju, fantastično za grad Beograd jer podiže bezbednost na jedan zavidan i mnogo viši nivo nego što je to bio do sada", dodao je Milković.

 

Kurir.rs
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

                   Nedelja 

04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
08:45 TOP - SHOP
09:00 Bolja zemlja
10:40 TOP - SHOP
11:00 FILM
11:55 Vesti
12:05 FILM
12:55 Vesti
13:05 Pazi Paparazzo
14:00 Letnji kamp - Live
16:00 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte Parove
22:00 Letnji kamp - Live
02:30 Letnji kamp - Live