parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

ZAVEJAN AUTOBUS: Zaglavljeno 30 planinara kod Kučeva!

 

Autobus sa 30 planinara iz Beograda, koji se vraćao iz sela Ceremošnja, zbog neočišćenog kolovoza koji je potpuno poledio, oko 17 sati ostao je zaglavljen na samo tri kilometra od uključenja na magistralni put Kučevo - Majdanpek, odnosno šest kilometara od grada Kučeva.

Vođa puta nekoliko puta je kontaktirao MUP i obavestio nadležne o nezavidnoj situciji u kojoj su se našli sportisti iz Beograda. Međutim, ni posle dva sata čekanja, uprkos obećanjima da će doći vozilo za čišćenje snega, ono nije došlo (navodno je moralo da se vrati jer nije imalo lance na točkovima), a situacija postaje sve gora i gora jer sneg neprestano pada.

Autobus koji stoji na krivini sa koje ne može da se pomeri predstavlja i opasnost za druga vozila koja ih planinskih sela u velikom broju zbog posete prijateljima koji proslavljaju Svetog Jovana, prolaze ovim putem.

Vozač autobusa je veoma zabrinut jer neprekidne padavine ne obećavaju ništa dobro i ako u najkraće vreme ne stigne ekipa za raščišćavanje puteva, po svoj prilici će putnici iz Beograda dočekati zoru u zavejani u planini.

 

Izvor: Telegraf
Foto: Twitter/RadioLunaUzice

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Subota
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
10:40 TOP - SHOP
11:00 Letnji kamp - Buđenje
11:55 Vesti
12:05 Letnji kamp - Live
12:55 Vesti
13:05 Letnji kamp - Live
14:00 Čađava mehana
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:10 Glamur
18:35 Upoznajte parove
21:00 Srce na dlanu
22:00 Letnji kamp - Točak sreće
02:30 Posle ručka (R)