ZAVEJAN AUTOBUS: Zaglavljeno 30 planinara kod Kučeva!

 

Autobus sa 30 planinara iz Beograda, koji se vraćao iz sela Ceremošnja, zbog neočišćenog kolovoza koji je potpuno poledio, oko 17 sati ostao je zaglavljen na samo tri kilometra od uključenja na magistralni put Kučevo - Majdanpek, odnosno šest kilometara od grada Kučeva.

Vođa puta nekoliko puta je kontaktirao MUP i obavestio nadležne o nezavidnoj situciji u kojoj su se našli sportisti iz Beograda. Međutim, ni posle dva sata čekanja, uprkos obećanjima da će doći vozilo za čišćenje snega, ono nije došlo (navodno je moralo da se vrati jer nije imalo lance na točkovima), a situacija postaje sve gora i gora jer sneg neprestano pada.

Autobus koji stoji na krivini sa koje ne može da se pomeri predstavlja i opasnost za druga vozila koja ih planinskih sela u velikom broju zbog posete prijateljima koji proslavljaju Svetog Jovana, prolaze ovim putem.

Vozač autobusa je veoma zabrinut jer neprekidne padavine ne obećavaju ništa dobro i ako u najkraće vreme ne stigne ekipa za raščišćavanje puteva, po svoj prilici će putnici iz Beograda dočekati zoru u zavejani u planini.

 

Izvor: Telegraf
Foto: Twitter/RadioLunaUzice

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Kviz: Naslovna strana
11:55 Vesti
11:58 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:05 Serija: Suze moje sestre
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Izbor pomoćnika
02:30 Parovi - Live