parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TEŠKA NESREĆA NA AUTOPUTU: Sudario se autobus, ima mrtvih, saobraćaj u prekidu!

 

Jedna osoba je poginula, a više je povređeno u saobraćajnoj nesreći koja se rano jutros dogodila na autoputu Niš-Beograd kod Begaljičkog brda.

Jedna osoba je izgubila život u saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko 5 časova dogodila na autoputu Niš-Beograd kod Begaljičkog brda.

U udesu su učestvovali turistički autobus i pet putničkih automobila, javlja izvor.

Hitna pomoć prevezla je četiri osobe u Urgentni centar u Beogradu. Stepen njihovih povreda još nije utvrđen.

Saobraćaj na ovom delu autoputa se teško odvija pošto je policija otvorila za saobraćaj samo jednu traku.

 

 

Alo.rs

Foto/Arhiva

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Dobro jutro Srbijo
11:00 Parovi - live
11:55 Vesti
12:05 Parovi - live
12:55 Vesti
13:10 Parovi - live
14:05 Beni Afet serija
15:00 Parovi - live
16:00 Posle rucka
17:00 Parovi - live
17:30 Telemaster
18:00 Kviz: Naslovna strana
18:30 UPOZNAJTE PAROVE
19:55 Bingo
20:25 Cirilica
slede Parovi - live