parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

UDES KOD LOZNICE: Sudar kamiona i autobusa, povređeno devet osoba!

 

 

U sudaru kamiona i autobusa na putu Šabac-Loznica u Lipničkom Šoru povređeno je više osoba. 

Prema poslednjim informacijama, povređeno je devet osoba. 

 

Izvor: Kurir
Foto: Arhiva

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 PAROGRAF
02:30  Parovi - Live