DIREKTAN SUDAR AUTOMOBILA I AUTOBUSA: Poginula devojka koja je sedela na suvozačevom mestu!

 

 

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Kragujevcu poginula je devojka koja se nalazila na mestu suvozača.

Ona je bila u automobilu koji se direktno sudario sa putničkim autobusom u mestu Korićani.

Vozač automobila je teško povređen.

Na licu mesta izašle su vatrogasne ekipe.

 

Izvor: Kurir
Foto: Youtube/Printscreen

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:00 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Dnevnik
14:30 Posle ručka
16:30 Serija: Suze moje sestre
17:30 Telemaster
18:20 Kviz: Naslovna strana
18:55 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Izbor pomoćnika
02:30 Parovi - Live