parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

NOVI MEKSIKO: U sudaru autobusa i tri automobila stradalo troje ljudi!

 

U današnjem sudaru autobusa i tri druga vozila na međudržavnom auto-putu 25 u američkoj saveznoj državi Novi Meksiko stradalo je troje ljudi, a 22 je završilo u bolnici, saopštile su lokalne vlasti.

Prethodno je objavljeno da je posle sudara veći broj ljudi ostao zarobljen u autobusu koji je učestvovao u udesu.

Sudar autobusa, kamiona sa prikolicom, drugog kamiona i automobila dogodio se severno od Bernalilja, na oko 29 kilomatara od Albukerkija.

Spasilačka i vatrogasna služba grada Rio Rančo saopštila je da je deo zarobljenih putnika spasen iz autobusa korišćenjem hidrauličnog uređaja poznatog kao "Ralje života" kojim se povređeni izvlače iz olupina.

 

Izvor: Kurir
Foto:  pixabay.com

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Parovi - Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Žurka
02:30 Parovi - Live