parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TRAMP NAJAVLJUJE: Uskoro ponovo s Kimom, ali na nekom drugom mestu!

 

Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će scenario njegovog drugog po redu sastanka sa severnokorejskim liderom Kim Džong-unom umnogome biti nalik na tok prvog njihovog susreta, osim što će se odviti na nekoj drugoj lokaciji.

Tramp je to izjavio u Njujorku, pojavivši se pred novinarima zajedno sa predsednikom Južne Koreje Mun Džae-inom.

Prema Trampovim rečima, susret s Kimom uslediće u "ne tako dalekoj budućnosti", a detalji s tim u vezi biće objavljeni "prilično brzo".

Tramp i Kim su se u junu sastali u Singapuru radi razgovora o denuklearizaciji Korejskog poluostrva.

I južnokorejski predsednik se nedavno sastao s Kimom i Trampu je, tokom današnjeg susreta u Njujorku, preneo poruku severnokorejskog lidera.

Tramp je danas izjavio i da je "uzbuđen" što potpisuje novi trgovinski sporazum sa Južnom Korejom.

On je zaključio da će sporazum koji će, kako je rekao, biti potpisan kasnije danas, biti koristan za obe zemlje.

Kurir
Foto: Arhiva 

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 Parovi - Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:30 Kviz: Naslovna strana
19:00 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Glamur Specijal
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Žurka
02:30 Parovi - Live