KREMLJ: Nema planova o susretu Putina i Trampa u Parizu!

Kremlje je danas saopštio da ruski predsednik Vladimir Putin ide u Pariz na ceremoniju obeležavanja 100 godina od završetka Prvog svetskog rata, kojoj će prisustvovati i američki predsednik Donald Tramp, ali da njihov susret nije u planu. 

Putinov savetnik za spoljnu politiku Jurij Ušakov rekao je da će Putin boraviti u Parizu 11. novembra, kada i Tramp istim povodom, prenela je agencija AP.

Upitan da li bi se Putin i Tramp mogli sastati u Parizu, Ušakov je rekao da nije bilo razgovora o njihovom mogućem susretu.

Putin i Tramp susreli su se u julu u Helsinkiju, posle čega je američki Tramp bio suočen sa kritikama da se nije suprotstavio Putinu u vezi optužbi o ruskom mešanju u američku predsedničku kampanju 2016. godine.

 

Izvor: Tanjug.rs
Foto: Twitter/MichaelDelauzon

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:00 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Dnevnik
14:30 Serija: Suze mojesestre
15:30 Posle ručka
17:30 Telemaster
18:20 Kviz: Naslovna strana
18:45 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 Parovi - Izbor pomoćnika
02:30 Parovi - Live