parovi prijava happy zvezda prijava kviz happy talent šou

TRAMP SE ZBUNIO: Nije znao kako da se pozdravi u Manili!

 

 

Predsednik SAD Donald Tramp poznate po svojim dugim, ponekad i agresivnim, rukovanjima sa svetskim liderima, međutim, na samitu ASEAN u Manili, na kratko se pomučio sa drugačijim rukovanjem.

Tramp je u Manili prisustvovao otvaranju samita ASEAN, gde se Tramp isprva nije snašao sa tradicionalnim pozdravom samita.

Tokom pozdrava, svaki lider ispruži desnu ruku preko leve i rukuje se sa suprotnom rukom lidera do njega, objašnjava AP, dodajući da je Tramp prvo ukrstio ruke.

Osvrnuvši se oko sebe, video je da nešto ne radi kako treba, pa je jednostavno ispružio ruke, shvativši da ni to nije ispravnio.

Potom se nasmejao i namestio ruke ispravno.

Trampova rukovanja postala su simbolična tokom njegovog mandata. On obično povuče osobu ka sebi ili ga potapše po ramenu.

 

Tanjug
Foto: Twitter/FloridaforHRC

 

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:15 Parovi Jutarnja kafica
11:40 TOP - SHOP
11:55 Vesti
12:05 Parovi Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi Jutarnja kafica
14:00 Parovi - Live
15:30 Posle rucka
17:30 Telemaster
18:05 Kviz: Naslovna strana
18:35 Upoznajte Parove
19:55 Bingo
20:30 Upoznajte Parove
21:00 Ćirilica 
23:00 PAROGRAF
02:30  Parovi - Live