SLUČAJNO ILI NE: Za vreme Trampovog obraćanja ugasilo se svetlo!

 

Dok je američki predsednik Donald Tramp juče govorio kako ima puno poverenje u američke obaveštajne agencije, svetla u Beloj kući su se prigušila i na kratko ugasila, ostavivši sve prisutne skoro u potpunom u mraku. 

"Ups, upravo su ugasili svetla. Mora da su to obaveštajne agencije", našalio se predsednik. 

Ubrzo nakon toga, svetla su se upalila, a Tramp je pitao članove njegovog kabineta, poslanike i predstavnike medija "da li su okej?".

"To je bilo čudno, ali to je OK", rekao je Tramp. 

Tramp je, naime, pokušavao da objasni, nakon sastanka sa ruskim kolegom Vladimirom Putinom, da u potpunosti podržava američku obaveštajnu zajednicu i njene zaključke da se Rusija mešala u predsedničke izbore 2016, dodaje agencija. 

 

Izvor: Tanjug
Foto: Flickr

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Utorak
04:30 Rano jutro
06:45 Dobro jutro Srbijo
11:10 TOP SHOP
11:30 Parovi - Jutarnja kafica
11:55 Vesti
12:00 Parovi - Jutarnja kafica
12:55 Vesti
13:05 Parovi - Jutarnja kafica
14:00 Dnevnik
14:30 Posle ručka
16:30 Serija: Suze moje sestre
17:30 Telemaster
18:20 Kviz: Naslovna strana
18:55 Upoznajte parove
21:00 Provodadžija
22:00 Parovi - Parograf
02:30 Parovi - Live