POZNATO STANJE DVOJE POVREĐENIH U NESREĆI U NOVOM SADU: KC Vojvodine sa novim informacijama
Dvoje povređenih prilikom obrušavanja nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu i dalje su u teškom, ali stabilnom stanju, saopštavaju iz Kliničkog centra Vojvodine
Mesec dana je od nesreće na Železničkoj stanici u Novom Sadu, kada je u padu nadstrešnice poginulo 14 ljudi, dok je jedna teško povređena devojka preminula 17. novembra.
TRAGEDIJA U BEOGRADU: Devojka pronađena mrtva u stanu
Povređeni, mladić od 18 godina i 24-godišnja devojka, i dalje su u teškom, ali stabilnom stanju, navode iz Kliničkog centra Vojvodine.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74