PRVI OSKAR SRBIJE PRAVO U RUKE ASTROLOGU IVANI MINOVIĆ
Prvi Oskar Srbije okupio je najuspešnije ličnosti iz oblasti svoje profesije i oblasti svog poslovanja. I astrologija moze da se pohvali sa jos jednom nagradom, a to je upravo Prvi Oskar Srbije. Ivana Minović autor je astroloških novosti kao i brojnih tekstova koji se objavljuju u elektronskim medijima i novinama.
Osim klasične astrologije Ivana Minović se bavi psihološkom astrologijom, astromedicinom, astrometerologijom, političkom i sportskom astrologijom. Učestvuje u različitim televizijskim i radio emisijama. Zna koliko je bitno da pronađete sopstveni put od Sunca do Meseca i na njemu ostanete dosledni sebi i svom rasporedu zvezda koji je iako toga niste svesni u životu veoma važan.
Preporučeno

DNEVNI HOROSKOP ZA ČETVRTAK, 30. JUN: Evo šta vam zvezde poručuju!

HOROSKOP ZA SREDU, 29. JUN: Rakovi imaju velika očekivanja; Vodolijama nedostaje emotivna podrška

HOROSKOP ZA UTORAK, 28. JUN: Rakovi, obradujte voljenu osobu; Lavovi, izbegavajte nepotrebna uzbuđenja
Od sada naše vesti možete čitati i na zvaničnom Twitter nalogu HappyBSC portala.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE