
Foto: Tanjug/AP Photo/Piotr Hawalej
BRAVO! SRBIJA JE PONOSNA! Orlovi pobedom nad Holandijom završili Svetsko prvenstvo!
Rukometna reprezentacija Srbije pobedom nad Holandijom i rezultatom 32:30 oprostila se od Svetskog prvenstva.
Rukometaši Srbije pobedili su danas selekciju Holandije 32:30 (15:17) u okviru trećeg kola grupe 3 Svetskog prvenstva u Poljskoj i Švedskoj, ali nisu prošli u narednu fazu takmičenja.
Reprezentacija Srbije je pobedom zauzela 11. mestu na prvenstvu i tim plasmanom nije uspela da izbori kvalifikacije za Olimpijske igre u Parizu.
PROTIV HOLANDIJE NA POBEDU Selektor rukometaša Srbije poručuje: „Neće biti ni malo lako!“
Novu šansu rukometaši će imati na Evropskom prvenstvu naredne godine u Nemačkoj.
Rukometašima Srbije bila je potrebna pobeda Bahreina nad selekcijom Hrvatske da bi zauzeli 10. mesto ali sa rezultatom 43:32 (17:16) rukometaši Hrvatske su odneli pobedu i zauzeli devetu poziciju.
Najefikasniji u selekciji Srbije bili su Marko Milosavljević sa devet golova i Dragan Pešmalbek sa šest, dok se kod Holanđana istakao Kej Smits koji je upisao šest pogodaka.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

ANJA ILIĆ drugi put šampionka Balkana u nordijskom skijanju!

TRI MEDALJE ZA SRBIJU na džudo Grand Slemu u Tbilisiju
