Beograd

Izvor: Alo.rs

NA KORAK DO NOVE TITULE: Zvezda zablistala u Senti! 3:1 protiv TSC-a!

Nova pobeda crveno belih u gostima u Senti!

Crvena zvezda je pobedila i TSC (3:1) i tako nastavila da maršira ka osvajanju četvrte titule u nizu. Meč u Senti je obilovao uzbuđenjima, Zvezda je zaigrala mnogo bolje u drugom poluvremenu kad su sa klupe ušli Pavkov, Kanga i Srnić. Povela je Zvezda preko Pavkova, ali su domaći izjednačili sa penala, koji je skrivio Gajić i dobio crveni karton. Ipak, Zvezda nije odustala ni sa igračem manje, stigla je do još dva gola i pobede. Prelomni trenutak je bio  penal o kome će se mnogo pričati.

PROVOKACIJA ZBOG KOJE GORI INSTRAGAM! Golišava Elena Kitić izbacila neverovatne slike! (FOTO)

SRBIN IZNENADIO U ROTERDAMU Lajović bolji od Medvedeva

NEODGOVORNU MINISTARKU BiH čeka tužba: Potcenila srpsku donaciju!

KRAJ!

Ovako je išao tok meča!

80. minut - Ben volej udarcem sa desetak metara prebacuje gol

71. minut - GOOOOL! Pavkov posle dodavanja Srnića rešava pitanje pobednika.

67. minut - penal za Zvezdu i crveni karton za Tomanovića, koji je drugi žuti karton dobio zbog prigovora

63. minut - kontranapad TSC četiri na dva, ali je Lukić bio sebičan, pa je propala džinovska šansa za domaćina

58. minut - GOOOOOL! Nenad Lukić, 13. gol u prvenstvu

57. minut - penal za TSC! i crveni karton za Gajića! Defanzivac Zvezde je oborio Zeca, skrivio penal, a moraće i van igre.

49. minut - Đakovac dobija javnu opomenu

Čak tri izmene je napravio Dejan Stanković: Kanga - Petrović, Nikolić - Srnić i Katai - Pavkov. To znači da će Pavkov u špic, a Ben na krilo.

Drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena

45+5. minut - Zec dobija javnu opomenu zbog protesta

45+3. minut - Lukić loše izvodi slobodan udara sa oko 25 metara

Igraće se čak pet minuta nadoknade

44. minut - Milunoviću je pukla arkada, lekari su utrčali na teren da mu saniraju povredu

41. minut - Lukić preti, ali Borjan lako brani

34. minut - najbolja akcija gostiju, na kraju je Ivanić sa deset metara šutirao preko gola.

31. minut - uzvraća Zvezda preko Rodića, ali je udarac levog beka Zvezde jedan defanzivac domaćina skrenuo u korner

30. minut - Stanojev je pokušao da iznenadi Borjana sa 16 metara, ali izblokirao ga je Rodić.

23. minut - kontranapada Zvezde, ali se Veljko Nikolić nije dobro snašao

17. minut - Tomanović posle kornera šutira glavom, a loptu sa gol linije skida Gajić

9. minut - posle centaršuta Kataija Sanogo pokušava glavom sa desetak metara, ali šutira pored gola

8. minut - žuti karton za Damjanovića.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.