29°C

Beograd

Izvor: Alo

PORTUGAL RAZBIO MAĐARE! Kristijano Ronaldo ispisao istoriju na Evropskom prvenstvu!

Fudbalska reprezentacija Portugala pobedila je Mađarsku sa 3:0 (0:0) u prvom meču prvog kola grupe F, igranom na ,,Puškaš areni" u Budimpešti.

VAŽNO

ZVANIČNO! UKINUTA PRESUDA DARKU ŠARIĆU!

ZAKAZANA VANREDNA SEDNICA SKUPŠTINE: Biće razmatrano šest predloga zakona koje je podnela Vlada Srbije!

BAJDEN SLETEO U ŽENEVU! Sutra sastanak sa Putinom

NAJNOVIJI KORONA PRESEK: Cifre i dalje padaju!

SELAKOVIĆ NAKON DIJALOGA U BRISELU: Ni oko čega sa tim ljudima ne možete da se dogovorite!

Sva tri gola Portugal je postigao u finišu meča, a dvostruki strelac bio je Kristijano Ronaldo.

Rezultatski bi se reklo da su Portugalci bili ubedljivi, ali to nije bio slučaj.

Odlično se Mađarska držala sve do pred sam kraj, kada im je odbrana popustila.

U prvom poluvremenu se Kristijano Ronaldo propisno obrukao. Igrao se 43. minut, kada je as Juventusa bio potpuno sam, ali je šutirao preko gola sa pet metara.

Aktuelni prvak Evrope je nastavio sa strpljim napadima i u drugom poluvremenu, dok su Mađari svoju šansu tražili iz kontri.

Mučili su se Portugalci, a onda za samo osam minuta postigli tri pogotka.

Mrežu Mađara načeo je Rafael Gereiro u 84. minutu uz dosta sreće, pošto je lopta pogodila Orbana i tako skrenula putanju.

Zatim na scenu stupa Kristijano Ronaldo. U 86. minutu je bio siguran sa bele tačke i tim pogotkom postao najbolji strelac u istoriji evropskih prvenstava.

Tačku na meč stavio je isti igrač u drugom minutu sudijske nadoknade.

U drugom meču grupe F sastaju se Francuska i Nemačka.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.