Izvor: Alo
28.07.2021 u 21:21
0

CRVENA ZVEZDA POKIDALA: Vode 3:0 protiv Kairata!

Utakmica se igra na stadionu ,,Rajko Mitić“, a u prvom meču igranom u Kazahstanu Kairat je slavio sa 3:0

Prvo poluvreme:

42. minut – Gooool! Nova magija Kataija, ovoga puta je pogodio iz slobodnog udarca!

39. minut – Velika prilika za domaće. Odlična akcija Kataija i Dionija, Francuz je šutirao, ali brani Ustimenko.

34. minut – Prva izmena na meču. Mikanović se povredio i neće biti u stanju da nastavi susret. Umesto njega u igru je ušao Alikulov.

31. minut – Velika prilika za Mirka Ivanića, ali izblokiran je njegov udarac i lopta zamalo prelazi pored gola.

25. minut – Potpuno kontrolu imaju fudbaleri Crvene zvezde.

21. minut – Goooool! Dioni je strelac, silovit početak Crvene zvezde i već su potpuno preokrenuli rezultat! Borbeni Dragović je zaustavio napad Kairata na centru, uz desnu aut-liniju i prosledio loptu do Dionija, koji je sa 17 metara šutirao po zemlji i postigao svoj prvi gol za Zvezdu!

20. minut – Centaršut Ivanića, ali na pravom mestu je golman gostiju!

17. minut – Nastavlja se pritisak Crvene zvezde. Biće novi korner.

13. minut – Prvi put je Kairat zapretio, ali brani Borjan.

VAŽNO:

(UŽIVO) VUČIĆ SE OBRAĆA IZ SKOPLJA: Mini Šengen dobija novo ime, predsednik najavio potpisivanje tri važna sporazuma!

ZAVRŠENA SEDNICA KRIZNOG ŠTABA !Uvodi se treća doza

ZAPLENA NA KELEBIJI! Srbina iz Beča zaustavili carinici, kad su otvorili gepek ostali u neverici (GALERIJA)

MINISTARKA DARIJA KISIĆ TEPAVČEVIĆ ISTAKLA: Odluke ćemo donositi u zavisnosti od aktuelne epidemiološke situacije!

9. minut – Gooool! Katai je strelac, Crvena zvezda vodi sa 1:0! Odličan početak meča! Uputio je Katai udarac sa nekih 25 metara i zatresao mrežu gostiju!

6. minut – Loš udarac Kange. Crvena zvezda ima terensku inicijativu od samog starta duela.

5. minut – Ivanić je ušao u kazneni prostor, ali raščišćava Mikanović.

3. minut – Šušenačev je grubo zaustavio Gobeljića. Ne prolazi dodavanje Kange do Ivanića.

1. minut – Utakmica je počela! Kairat ima prvi napad.