10.01.2021 u 19:16
0

Cedevita Olimpija jedva savladala Zadar

Odlučivao je poslednji napad.

Košarkaši Cedevita Olimpije savladali su Zadar u gostima sa 80:78 i sada imaju skor 8-3 u ABA ligi, dok su Zadrani na dve pobede i osam poraza.

Gosti su tokom većeg dela meča kontrolisali rezultat, imali su i +12, ali se domaći nisu predavali, sve vreme su bili tu negde i u poslednjoj četvrtini uspeli su da uhvate priključak. Na 3:35 do kraja Vuković je pogodio trojku za vođstvo 73:72, bilo je to prvo vođstvo Zadra još od šestog minuta i rezultata 10:8.

SVE O KORONI

SKANDAL NEVIĐENIH RAZMERA NAKON SMRTI MARADONE: Doktor optužen da je sve falsifikovao!

DULE VUJOŠEVIĆ ODABRAO IDEALNU PETORKU PARTIZANA OD IGRAČA KOJE JE TRENIRAO

TIRANA NE ZABORAVLJA DUEL SA SRPSKIM ŠAMPIONOM

Pogodio je i Mavra trojku u narednom napadu Zadra za +4, nedugo zatim Murić odgovara trojkom, a na 1:05 do kraja Bursać promašuje oba slobodna bacanja. Peri je potom fauliran pri šutu za tri poena i pogodio je sva tri penala za 80:78.

Posle smušenih poseda na obe strane, Zadar je imao poslednji napad, ali Džastis promašuje trojku za pobedu.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.