Izvor: Srbija Danas
15.04.2025 u 18:47
0

PRIPREMITE SE ZA PRAZNIKE: Odevne kombinacije koje su savršen izbor za Vaskrs

Otkrivamo male tajne velikih modnih majstora

Višečasovno stajanje pred ormarom vrlo je učestalo pred proslavu praznika. Prebiranje po modnim časopisima u potrazi za adekvatnom inspiracijom ume da bude mučno.

„Dres kod“ koji je prihvatljiv za praznik poput Vaskrsa podrazumeva svedene kombinacije, elegantne komade i neupadljive detalje. Fokus treba da bude na proslavi istorijskog događaja, a ne na našim oblinama.

Stoga vam predstavljamo nekoliko ideja koje možete upotrebiti ove nedelje, bilo da vi ugošćavate ili ste nečiji gost.

Dugačka haljina

Nema ništa lepše od elegantne, ne preterano vidljive minimalističke dugačke haljine. Možete je kombinovati sa slatkim baletankama, cipelicama ili čizmama, ukoliko je vreme varljivo. Odozgo prebacite teksas jaknu, sako ili kaput, u zavisnosti od vaše preferencije. Najbolje je da podignete kosu u punđu.

PROČITAJTE: KLJUČ JE U JEDNOM SASTOJKU: Savršeno domaće testo za picu kao iz restorana

Uska suknja

Možda vam zvuči kao degutantna opcija za ovu priliku, ali pričekajte sa zaključcima. Ukoliko uparite romantičnu bluzu sa širim rukavima i užu, ali dužu, suknju – pun pogodak! Izgledaćete otmeno, a istovremeno kao da se niste mnogo potrudili. Ako obuvate štikle, izaberite neke sa nižom potpeticom.

Elegantne pantalone

Ako niste ljubiteljka ženstvenijih komada odeće, otvorite deo ormara gde vam stoje pantalone. One su uvek otmen izbor i, ako se dobro upare, biće prava vaskršnja kombinacija. Gore obucite neku košulju koja ima pruge ili kocke, a dole bi vam najbolje pristajale cigaret pantalone. Ukoliko ih nemate, ne brinite, uvek će dobro ići i pamučne ili one sa pravim nogavicama.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter