-1°C

Beograd

Izvor: Informer

PARTIZAN UBEDLJIVO SAVLADAO VOŽDOVAC: Crno-beli trijumfovali sa 3:0 na "Krovu"

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac na "Krovu" rezultatom 3:0, u 18. kolu Superlige Srbije.

Pobedu crno-belima doneli su Kvinsi Menig, Rikardo Gomeš i Danilo Pantić, koji su golove postizali u završnici prvog i početku drugog poluvremena.

Utakmica u Zaplanjskoj je počela dosta sporo, bez jakog ritma i velikih šansi. Prvu pravu priliku imali su crno-beli sredinom prvog poluvremena, ali su se tada spetljali Rikardo i Menig, koji su i nekoliko minuta kasnije protraćili šansu.

Meč je mogao da ode u potpuno drugačijem smeru da je u 35. minutu Nemanja Milojević bio malo precizniji, umesto što je glavom pogodio stativu Partizanovog gola.

Posle toga je u 40. minutu usledila kazna, pošto je Menig iz okreta preciznim udarcem načeo mrežu "zmajeva".

Crno-beli su potom na startu drugog poluvremena sa dva brza gola rešili pitanje pobednika. Najpre je Rikardo posle odlične asistencije Meniga matirao Prekovića u 50. minutu, a pet minuta kasnije je Pantić sa peterca ugurao loptu u mrežu za konačan rezultat.

Do kraja meča su oba tima imala nekoliko pokušaja, ali nije bilo velikih šansi, pa je rezultat ostao nepromenjen.

Najnovije vesti iz domaćeg i stranog sporta možete čitati od sad i na zvaničnom Twitter nalogu Happy BSC portala.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE