Izvor:
16.04.2017 u 18:27
0

FRANCUZ IZVREĐAO NOLETA: On je kao dete, glumi i deluje lažno! (VIDEO)

Da li su već krenule "igrice" pred septembarski dvoboj Srbije i Francuske u polufinalu Dejvis kupa? Harizmatični selektor "galskih petlova" Janik Noa rekao je u šali da će da koristi vračeve kao se ne bi pojavio Novak Đoković, a sada je uputio "otrovnu strelicu" na račun našeg asa.

http://images.happytv.tv/var/resizes/Informativa/Sport/NOVAK%201.jpg?m=1478427559

Osvajač Rolan Garosa iz 1983. godine smatra da Đoković nekada preteruje u interakciji sa navijačima i šalama.

– Ono što on iznad svega želi jeste da bude priznat. Konstantno pokušava da zavodi, skoro da izgleda lažno. On je kao dete koje hoće pažnju. Nekada pretera, ali 100% sam siguran da je dobar momak – kaže selektor Dejvis kup tima Francuske, prenosi sportklub.rs.

Sa druge stane, Novak kaže da se trudi da pronađe ravnotežu, da nikada ne izostavi zabavu i dodaje:

– To je veoma važno za moj karakter i generalno za moj život.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter