Izvor: ALO
10.07.2021 u 13:17
0

„AKO SVI SKAČU SA MOSTA NE TREBA I ONA“: Goca Tržan otkrila kako vaspitava ćerku, OVO joj striktno zabranjuje!

Mnoge poznate ličnosti govorile su o vaspitavanju svoje dece

PROČITAJTE JOŠ:

STEŽE SE OBRUČ OKO SRBIJE: I Micotakis se pridružuje priznanju kosovske samostalnosti

ISELJAVAJU SE SA KOSOVA: U albanskim sredinama sve manje stanovnika

POTOPLJENA SUBOTICA – AUTOMOBILI PLIVAJU! Jaka kiša praćena olujom sručila se na grad

Brojne poznate ličnosti govorile su o tome na koji način vaspitavaju svoju decu.

Pevačica Goca Tržan ponosna je na svoju ćerku Lenu, ali je otvoreno govorila i o pojedinim problemima sa kojima se suočila kada je reč o vaspitanju naslednice.

– Lena je vrlo zrela i otresita, pa ume to da ‘ishendluje’. Naravno da smo mnogo puta pričale, pokušavala sam da joj objasnim da neke stvari apsolutno nemaju veze s njom. Imala je profil sa dvadeset hiljada pratilaca i obrisala ga je, ne zanima je to. Ima drugarice, izlazi u školsko dvorište, a ne okolo. Par puta je otišla u nargila bar, pa sam ja to saznala, pa se pravdala kako su svi išli. Rekla sam joj da ako svi skaču sa mosta ne treba i ona da ih sledi. Imamo te situacije gde se stalno borim s tim što je deci sve dozvoljeno, što imaju previše izazova, a premalo svesti o tome sa čim se suočavaju. Lena još nije svesna da poznajem puno ljudi u ovom gradu, da teško može da se sakrije, što za nju može biti loše, ali će zapravo shvatiti da je to za nju veoma dobro jer će sutra biti zaštićena – rekla je Goca Tržan jednom prilikom za medije.

Folk zvezda Ceca Ražnatović je svojevremeno objasnila da ona neće vaspitavati svog unuka Željka, te da to prepušta njegovim roditeljima, a ona je tu kao baka, da ga razmazi. Veljko Ražnatović često pokazuje kako je pažljiv otac, često sinu peva pesmice, pokazuje mu poljoprivredne mašine i izvodi ga u prirodu.

– Samo sam odrastao, videćemo kakav sam otac. Znam da zamenim pelene, pomažem Bogdani u većini stvari. Moja žena ga više čuva, ja sam tu, u svojoj ulozi svaki dan, ponosim se što sam mlad otac. Sve bih opet isto uradio, to je moj sin, najviše ga na svetu volim. Isti je kao ja, isti je čovek. Ima karakter, videćemo za osobine – rekao je Veljko u jednoj emisiji.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter