
ŠPANSKA POLICIJA: Upucali su i usmrtili osumnjičenog koji bi mogao biti počinilac napada!
Španska policija ubila je danas muškarca koji bi mogao biti Junes Abujakub, osumnjičeni vozač kombija koji je u četvrtak sejao smrt glavnom turističkom ulicom u Barseloni, javlja AFP pozivajući se na neimenovan izvor blizak istrazi.
Katalonska policijka potvrdila je da je muškarac, koji je nosio nešto što je izgledalo kao samoubilački pojas s eksplozivom, ubijen u Subiratsu, gradu koji se nalazi nedaleko od Barselone, ali ga nije identifikovala.
Ranije danas, mediji su javili da je u Španiji došlo do novog incidenta – u gradu koji se nalazi 45 kilometara zapadno od Barselone, i da je policijska operacija je u toku, a španski radio "Kadena ser" naveo je da je u Subiratsu, zapadno od katalonske prestonice, upucan muškarac opasan eksplozivom.
Katalonska policija nije precizirala naziv grada u kojem, kako je navela na Tviteru, istražuje incident, preneo je AP.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

KROKODIL U CENTRU NIŠA UZNEMIRIO GRAĐANE: Neobična prijava šokirala volontere

PAZI KOGA BIRAŠ: Studenti u blokadi održali protesnu šetnju u Beogradu
